• "Apolo77 s.r.o. váš svět vaření a pečení"
  • "Vlastní sklad s více než 6.000 produkty!"
  • "Oteřen showroom v Praze 8! Přijďte se podívat."

Apolo77 s.r.o. - O nás

Společnost Apollo77 s.r.o. Působí na českém trhu od roku 2009. zabýváme se velkoobchodním prodejem a dovozem značek, také provozujeme kamennou prodejnu. Skladem máme více než 6300 položek a každý měsíc přidáváme další a další novinky. U nás najdete široké portfolio hojně navštěvovaných tématických webů i e-shopy s bohatou nabídkou zboží.

Již několik let provozujeme úspěšné e-shopy, zaměřené na vaření a pečení v poslední době se začínáme věnovat také zboží z kategorie koupelny.

www.vsenavareni.cz - Eshop, kde nakoupíte vše na vaření, pečení i stolování. V nabídce najdete nádobí, ale i jedlé dekorace, suroviny pro přípravu dezertů. Nakoupit zde mohou jak domácnosti, tak profesionální cukrárny, restaurace a všechny gastro provozy.

www.ozdobdort.cz - Eshop zaměřený na vše pro zdobení i přípravu dortů a různých pekařských a cukrářských výrobků. Obchod pro cukráře nabízí velmi bohatý sortiment.

www.fisslershop.cz - Eshop zaměřený na zboží značky Fissler. Objevte svět jedinečného a vysoce kvalitního nádobí pro profi kuchaře i domácnosti.

www.kela.cz - Když hledáte kvalitní pomůcky a doplňky do koupelny a kuchyně, pak zvolte eshop kela.cz. Najdete zde produkty světoznámé značky Kela, která vyrábí produkty pro kuchyni a koupelnu s nadčasovým designem.

www.dokuchyne.cz - V tomto eshopu zakoupíte doplňky do kuchyně, jídelny i baru. Vysoce kvalitní, funkční a nadčasové výrobky za skvělé ceny.

www.dokoupelny.cz – Vše co potřebujete v koupelně zakoupíte na jednom místě. Kvalitní produkty značek Kela, Alessi, Koziol a další. Vylepšete vzhled koupelny výrobky s tradičním i moderním designem.

a další...

E-shopy provozované na Slovensku

www.vsetkonavarenie.sk - slovenská verze eshopu vsenavareni.cz. Nakupovat tak mohou své oblíbené produkty i slovenští zákazníci za stejně výhodné ceny.

www.modernakuchyna.sk – vybavení a pomůcky pro každou kuchyni. Bohatý sortiment umožní vybrat si zboží dle svých potřeb. V nabídce jsou produkty světových renomovaných výrobců.


Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13
Libeň, 180 00 Praha 8tel.: +420 702 009 040
e-mail: info@apolo77.czIČ: 289 80 891
DIČ: CZ289 80 891