"Apolo77 s.r.o. váš svět vaření a pečení"
  • "Vlastní sklad s více než 6.000 produkty!"
  • "Oteřen showroom v Praze 8! Přijďte se podívat."

Apolo77 s.r.o. - obsahové weby

Mezi naše nejvýznamnější internetové projekty patří ty, jež se týkající receptů, vaření a zdravého životního stylu.

MilujiVareni.cz – Online projekt, který je největším gastroportálem v České republice. Portál, který je vyvíjen ve spolupráci se zkušenými odborníky v tomto oboru, kteří poskytli v rámci rozvoje serveru velice hodnotné a přínosné údaje pro všechny návštěvníky. Výjimečnost tohoto webu spočívá v obsáhlých informacích u každého receptu, který obsahuje kromě surovin, obrázků a přípravy, také potřebné nutriční hodnoty. Nechybí ani diskuzní fórum a přehledné řazení všech pokrmů, jež jsou v řádu tisíců.
Projekt MilujiVareni.cz vám bude předkládá také řadu exkluzivních a pravidelně doplňovaných informací, které se týkají gastronomie vůbec, tedy novinky, zajímavostí a všeho, co se točí kolem vaření a kulinářského oboru. Portál představuje rozsáhlé komunitní centrum, kde naleznete vše z tohoto poutavého segmentu. Portál sdružuje všechny milovníky kuchyně, ale také začínající kuchaře, kteří budou moci své dovednosti rozvíjet v online kuchařské škole.

Kaloricke-Tabulky.cz – Další z významných internetových projektů, který má s vařením také hodně společného. V jeho útrobách se nachází mnohatisícová databáze surovin, u nichž můžete získat podrobný rozpis výskytu bílkovin, sacharidů, tuků a dalších desítek hodnot. Vyhledávání těchto potravin je možné na základě nejrůznějších indicií. Nechybí ani výpis nejčastějších pohybových aktivit se zobrazením vynaložené energie. Dominantou projektu Kaloricke-Tabulky.cz je Kalorický deník, který může sloužit pro přehledný příjem a výdej v rámci vašeho hubnutí, či běžného života. Nástroje, jako je BMI kalkulačka, tepová frekvence a denní kalorický příjem jsou bonusem navíc.


Tyto naše projekty jsou navíc plnohodnotně provázány, to znamená, že s jedinou registrací na výše zmíněných serverech (milujivareni.cz.cz a Kaloricke-Tabulky.cz), se můžete pohybovat v rámci ostatních projektů, díky čemuž získáte mnohé slevy, bonusy a další výhody.

Další projekty

Nechceme zůstávat pouze u několika projektů naším cílem je vybudovat obsáhlou síť projektů, keré nabídnou všem uživatelům maximum informací a jedinečných funkcí. Na vývoji nových a přínosných projektů samozřejmě intenzivně pracujeme.


MilujiVanoce.cz - Vánoce nejsou jen období pečení cukroví, shánění dárků, Štědrý den a večer, a na následující Boží hod návštěva příbuzných. Vánoce začínají mnohem dříve, už v období první adventní neděle, a končit mohou třeba až v lednu na Tři krále… Stránky www.milujivanoce.cz jsou plné vánoční pohody, klidu a spokojenosti, ale také informací o Vánocích. Najdete zde navíc i mnoho inspirace na opravdu báječné prožití Vánoc.

MilujiVelikonoce.cz - Pokud milujete Velikonoce, pak jste na správné internetové adrese. Jestli Velikonoce z nějakých důvodů rádi nemáte, pak s námi možná svůj postoj změníte. Tyto internetové stránky jsou plné velikonoční pohody a veselí, ale i mnoha užitečných rad a informací. Najdete zde i různé inspirace, s kterými budou vaše Velkonoce opravdu výjimečným vítáním jara. O Velikonocích toho víc nikde jinde asi nenajdete!

MilujiGrilovani.cz - Grilování je oblíbená úprava jídel, ale velmi často i společenská událost. Jaký typ grilu je nejlepší? Co všechno a jakým způsobem se může grilovat? Jak připravit grilovací párty, aby se skutečně podařila? To vše a mnohem víc najdete na www.milujigrilovani.cz. S námi si každé grilování opravdu užijete a bude vydařené!


MilujiZavarovani.cz - Zavařování je velmi často využívaná konzervace ovoce a zeleniny, zavařují se ale i houby, ryby i maso a dokonce také některé pečivo. Kdy a co zavařovat, základní i složitější postupy a mnoho dalších informací, rad, tipů a triků pro správné zavařování najdete na www.milujizavarovani.cz. Mnohé bude určitě zajímat i část, věnovaná domácí výrobě likérů.


MilujiCokoladu.cz - Jen málokdo nemá rád čokoládu. Její historie je stará skoro jako lidstvo samo a v současnosti už máme na výběr z mnoho různých druhů. Jak poznat skutečně kvalitní čokoládu, jak si ji vyrobit doma a mnoho dalších informací ale i zajímavostí najdete na www.milujicokoladu.cz. Naše čokoláda vám určitě bude chutnat!


MilujiChrest.cz - Chřestová sezona není závratně dlouhá, a tak bychom ji měli každý rok maximálně využít! Na www.milujichrest.cz najdete vše o jednotlivých druzích této jedinečné pochoutky i rady a tipy, jak si chřest nejlépe připravit. Pokud se rozhodnete, že se nebude spoléhat na dovozce a prodejce, je zde i dokonalý návod, jak si vypěstovat svůj vlastní chřest.


MilujiZmrzlinu.cz - Zmrzlina je chutné a lahodné osvěžení. V současnosti si můžeme vybírat z neuvěřitelného množství druhů, ale také kvality. Jak poznat opravdovou zmrzlinu z ovoce od zmrzliny s éčky nebo smetanový nanuk od vodového? To vše zjistíte na www.milujizmrzlinu.cz. Najdete zde i recepty na výrobu té nejlepší domácí zmrzliny a nanuků.

Kontaktujte nás

Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13
Libeň, 180 00 Praha 8tel.: +420 702 009 040
e-mail: info@apolo77.czIČ: 289 80 891
DIČ: CZ289 80 891