• "Apolo77 s.r.o. váš svět vaření a pečení"
  • "Vlastní sklad s více než 6.000 produkty!"
  • "Oteřen showroom v Praze 8! Přijďte se podívat."

Apolo77 s.r.o. - prodávané značky

V našem sortimentu najdete celou škálu značek nádobí a potřeb do domácnosti. Mezi naše stěžejní značky patří:

Ibili – Tato španělská společnost působí na trhu již od roku 1942, kdy byla založena. Zabývá se výrobou a prodejem kuchyňského vybavení. Sídlo firmy i jeho hlavní sklady se nachází v Alegria-Dulantzi, odkud vyváží své výrobky do všech zemí Evropy, USA, Kanady, Brazílie i Afriky a Asie. Při výrobě nádobí a kuchyňského vybavení využívá nejnovější technologie i moderní materiály.

Korkmaz – Společnost Korkmaz působí na trhu s kuchyňskými spotřebiči a nerezovým nádobím již od roku 1971. Tato turecká značka patří mezi špičky ve svém oboru. Své produkty vyváží do více než 65 zemí světa. Jedná se o nádobí velmi praktické a nenáročné na používání.

Silikomart – Italská značka Silikomart se původně zaměřovala pouze na profesionální pomůcky do kuchyně, dnes však vyrábí také formy na pečení. Tato italská značka nabízí skutečně bohatý sortiment výrobků, které vám usnadní pečení.

Fissler – Německá značka Fissler byla založena v roce 1845 technikem Carlem Philippem Fisslerem. Dnes je firma největším vývozcem nádobí a potřeb pro domácnost a kuchyni. Své obchodní zastoupení má ve více než 80 zemích světa. Značka Fissler je lidmi oblíbená, každý rok se můžete těšit na super novinky.

Kela - je značka s více než stoletou historií. Založena byla roku 1903 pány Ferdinandem Keckem a Hugem Langem v Německu. Zakoupit si můžete její výrobky pro domácnost, kuchyni a koupelnu, které jsou velmi kvalitní. Své produkty vyrábí s vysokým důrazem na design a kvalitu. Vybírat můžete z více než 1500 různých druhů zboží.

Kelmy – Španělský výrobce jedlého sortimentu pro domácnosti i profesionální cukráře a pekaře Kelmy má své zastoupení v celé řadě evropských zemí. Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin. Produkty Kelmy neobsahují lepek, proto jsou vhodné pro široké spektrum zákazníků.

Mastrad – Výrobky francouzské značky Mastrad patří mezi světovou elitu. Najdete zde nejrůznější kuchyňské nádobí, náčiní a mnoho dalších potřeb. Firma vznikla v roce 1994, kdy Mathieu Lion vynalezl ocelové mýdlo. Další novinkou byly v roce 1996 mikrovlnné lávové varné desky. Od roku 1999 se zaměřuje také na vysoce kvalitní silikonové náčiní, keramické nože a mnoho dalších výrobků.

Smalt - Ručně vyráběné tradiční smaltované nádobí se vyrábí v ČR. Na jeho výrobu se používají staré formy, ze kterých jsou jednotlivé kousky nádobí odlívané. Základem nádobí je šedá litina opatřená smaltovým povrchem. Toto tradiční nádobí si získává opět velkou oblibu.

Locksy – Původně korejská akciová společnost vznikla v roce 1985. Od roku 1995 působí pod novým názvem Korea Alphaline Co., Ltd jako firma vyvážející přepravky na potraviny s patentovaným vakuovým systémem. Společnost vlastní velké množství patentů i ocenění. Její nádobí můžete nakoupit v Americe, Mexiku, Kanadě, u nás, v západní a východní Evropě a v mnoha dalších zemích.

a další kompletní nabídku najdete na našem eshopu www.vsenavareni.cz


Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13
Libeň, 180 00 Praha 8tel.: +420 702 009 040
e-mail: info@apolo77.czIČ: 289 80 891
DIČ: CZ289 80 891